Jaka pora roku na zakup roweru jest najlepsza? Pewnie nie jeden rowerzysta powie, że wiosna! Pierwsze wiosenne promienie słoneczne, nowy sezon rowerowy, duży wybór rowerów. A może jesień, czas posezonowych wyprzedaży rowerów i czyszczenie magazynów. A może zima…?
Zima już powoli odpuszcza, śnieg znika z ulic, a na ścieżkach rowerowych widać coraz więcej rowerzystów. To oznacza jedno – zbliża się wiosna a wraz z nią sezon rowerowy! Jeśli planujesz w tym roku zakup nowego roweru zachęcamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją rowerów Kross na sezon 2018.
Custom Bikes to usługa, która pozwala nam zbudować dla Ciebie roweru według indywidualnych potrzeb! Zaczynając od dobrania właściwego typu roweru poprzez rozmiar, odpowiednie oprzyrządowanie najbardziej odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom, kończąc na tym jak Twój rower finalnie ma wyglądać!
„Uniwersalne piękno to nadrzędna idea Polki Bagażówki. Każdy najmniejszy detal naszych perełek zaprojektowaliśmy tak, żeby był równie funkcjonalny, co piękny. Teraz już nie trzeba rezygnować z efektownego designu na rzecz codziennej praktyczności”
Rowery Polka Bikes to stylowe maszyny, które pozwalają wygrać wyścig z pędem życia w wielkim mieście! Minimalistyczny wygląd, finezja wykonania i niezawodność konstrukcji stanowią mieszankę idealną dla kolarzy, którzy chcą stawić czoła wyzwaniom miejskiej dżungli.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 8 (1 Pages)

Follow us on Facebook