Sakwy Jest 34 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 34 elementów
Dostępny
Sakwa na bagażnik Sport Arsenal art. 450 z rekreacyjnej serii LRC o pojemność 12L. W zestawie pokrowieć przeciw deszczowy na sakwę. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
Dostępny
Wodoszczelna sakwa boczna Sport Arsenal - art. 312. To Pojemna sakwa z wodoodpornego materiału. Jedna z najbardziej funkcjonalnych i wytrzymałych sakw rowerowych. Produkt najwyższej jakości. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
Dostępny
Wielofunkcyjna rozkładana sakwa rowerowa na bagażnik marki Sport Arsenal - art. 550. Sakwa z zaawansowanej seri SNC. Pojemnośc do 25L. Pokrowiec przeciw deszczowy w zestawie. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
Dostępny
Kross Roamer XL to wysokiej jakości torebka podsiodłowa o dużej pojemności. Bez problemu zmieścimy  w niej klucze, dokumenty czy telefon. Dzięki specjalnie zaprojektowanym rzepą można ją w bardzo łatwy sposób zamontować i zdemontować. Idealnie pasuje do rowerów miejskich, rowerów damskich, rowerów crossowych, trekkingowych, rowerów typu ostre koło i cruiser ‘ów.
Dostępny
Le Grand – Dublin Handy to idealna sakwa zarówno na zakupy jak i na dojazdy do pracy. Sakwa rowerowa Dublin Handy wyposażona została w dużą kieszeń zapinaną na suwak oraz dwie mniejsze, w tym jedną na telefon. Idealnie sprawdza się przy rowerach miejskich, rowerach damskich, rowerach crossowych, trekkingowych oraz cruiserach.
Dostępny
Le Grand – Oxford to bardzo funkcjonalna jednostronna sakwa rowerowa. Dzięki dużej kieszeni i oryginalnemu wyglądowi sakwa ta jest idealnym połączeniem stylu i pakowności.  Sakwę można w bardzo łatwy sposób zakładać i zdejmować dzięki haką zamontowanym z tyłu sakwy. Idealnie sprawdza się przy rowerach miejskich, rowerach damskich, rowerach crossowych, trekkingowych oraz cruiser’ach.
Dostępny
Le Grand – Amsterdam Brązowa to bardzo funkcjonalna sakwa rowerowa. Torba dzięki dużej kieszeni i oryginalnemu wyglądowi jest idealnym połączeniem stylu i pakowności. Sakwa posiada bardzo łatwy sposób montażu, za pomocą pasków na rzepy. Idealnie sprawdza się przy rowerach miejskich, rowerach damskich, rowerach crossowych, trekkingowych oraz cruiser’ach.
Dostępny
Kross - Roamer Triangle to wysokiej jakości torebka na ramę w kształcie trójkąta. Bez problemu zmieścimy w niej klucze, dokumenty czy telefon. Dzięki specjalnie zaprojektowanym rzepą można ją w bardzo łatwy sposób zamontować i zdemontować. Idealnie pasuje do rowerów miejskich, rowerów damskich, rowerów crossowych, trekkingowych, rowerów typu ostre koło i cruiser ‘ów.
Dostępny
Bardzo praktyczna sakwa trójkątna mogąca pomieścić niezbędne akcesoria podczas każdej wycieczki rowerowej. Wyposażona w trwałe odwrócone zamki oraz wysokiej klasy uchwyty mocujące. Idealnie sprawdza się przy rowerach miejskich, rowerach damskich, rowerach crossowych, trekkingowych oraz cruiser’ach a nawet rowerach typu ostre koło.
Dostępny
Wielofunkcyjna rozkładana sakwa rowerowa na bagażnik marki Sport Arsenal - art. 465. Sakwa z rekreacyjnej seri LRC. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 35L. Pokrowiec przeciwdeszczowy dołączony w zestawie. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
Dostępny
Sport Arsenal - art. 508 to wielofunkcyjna sakwa boczna mocowana na przedni bądź tylny bagażnik. Sakwa z zaawansowanej seri SNC. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 19L. Idealnie pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
Dostępny
Wielofunkcyjna podwójna sakwa rowerowa na bagażnik marki Sport Arsenal - art. 460. Sakwa z rekreacyjnej seri LRC. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 20L. Pokrowiec przeciwdeszczowy dołączony w zestawie. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
Dostępny
Sport Arsenal - art. 430 to wielofunkcyjny mapnik rowerowy mocowany na kierownicę. Bardzo praktyczny i funkcjonalny . Doskonały do podróżowania z dokumentami lub podczas korzystania z map. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
Dostępny
Le Grand – Dublin to ładna i funkcjonalna sakwa na kierownicę. Sakwa rowerowa Dublin wyposażona została w specjalny uchwyt zapewniający wygodny montaż na kierownicy. Idealnie sprawdza się przy rowerach miejskich, rowerach damskich, rowerach crossowych, trekkingowych oraz cruiserach.
Niedostępny
Torba rowerowa Basil Mira Shopper. Elegancka torba rowerowa Basil Mira to idealna torba na zakupy, piknik jak i przejażdżkę po mieście. Wykonana z mocnego wodoodpornego materiału co sprawia że torby można używać nawet w deszczowe dni. Idealnie sprawdza się przy rowerach miejskich, rowerach damskich, rowerach crossowych, trekkingowych oraz cruiser’ach.
139,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 34 elementów

Śledź nas na Facebooku