Sakwy Jest 18 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 18 elementów
Dostępny
Le Grand Copenhagen Brązowa to bardzo funkcjonalna dwustronna sakwa rowerowa. Dzięki dwu stronnym kieszenią i oryginalnemu wyglądowi sakwa ta jest idealnym połączeniem  stylu i pakowności. Sakwa posiada bardzo łatwy sposób montażu, za pomocą pasków na rzepy. Idealnie sprawdza się przy rowerach miejskich, rowerach damskich, rowerach crossowych, trekkingowych oraz cruiser’ach.
Dostępny
Sport Arsenal - art. 508 to wielofunkcyjna sakwa boczna mocowana na przedni bądź tylny bagażnik. Sakwa z zaawansowanej seri SNC. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 19L. Idealnie pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
Dostępny
Le Grand – Dublin Handy to idealna sakwa zarówno na zakupy jak i na dojazdy do pracy. Sakwa rowerowa Dublin Handy wyposażona została w dużą kieszeń zapinaną na suwak oraz dwie mniejsze, w tym jedną na telefon. Idealnie sprawdza się przy rowerach miejskich, rowerach damskich, rowerach crossowych, trekkingowych oraz cruiserach.
Niedostępny
Sakwa na bagażnik Sport Arsenal art. 450 z rekreacyjnej serii LRC o pojemność 12L. W zestawie pokrowieć przeciw deszczowy na sakwę. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
99,00 zł
Niedostępny
Wodoszczelna sakwa boczna Sport Arsenal - art. 312. To Pojemna sakwa z wodoodpornego materiału. Jedna z najbardziej funkcjonalnych i wytrzymałych sakw rowerowych. Produkt najwyższej jakości. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
169,00 zł
Niedostępny
Wielofunkcyjna rozkładana sakwa rowerowa na bagażnik marki Sport Arsenal - art. 550. Sakwa z zaawansowanej seri SNC. Pojemnośc do 25L. Pokrowiec przeciw deszczowy w zestawie. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
169,00 zł
Niedostępny
Torba rowerowa Basil Mira Shopper. Elegancka torba rowerowa Basil Mira to idealna torba na zakupy, piknik jak i przejażdżkę po mieście. Wykonana z mocnego wodoodpornego materiału co sprawia że torby można używać nawet w deszczowe dni. Idealnie sprawdza się przy rowerach miejskich, rowerach damskich, rowerach crossowych, trekkingowych oraz cruiser’ach.
139,00 zł
Niedostępny
Le Grand Oxford to bardzo funkcjonalna jednostronna sakwa rowerowa. Dzięki dużej kieszeni i oryginalnemu wyglądowi sakwa ta jest idealnym połączeniem stylu i pakowności.  Sakwę można w bardzo łatwy sposób zakładać i zdejmować dzięki haką zamontowanym z tyłu sakwy. Idealnie sprawdza się przy rowerach miejskich, rowerach damskich, rowerach crossowych, trekkingowych oraz cruiser’ach.
69,99 zł
Niedostępny
Le Grand Copenhagen Granatowa to bardzo funkcjonalna dwustronna sakwa rowerowa. Dzięki dwu stronnym kieszenią i oryginalnemu wyglądowi sakwa ta jest idealnym połączeniem  stylu i pakowności. Sakwa posiada bardzo łatwy sposób montażu, za pomocą pasków na rzepy. Idealnie sprawdza się przy rowerach miejskich, rowerach damskich, rowerach crossowych, trekkingowych oraz cruiser’ach.
159,99 zł
Niedostępny
Kross Pave S to wysokiej jakości torebka podsiodłowa. Bez problemu zmieścimy w niej klucze, dokumenty czy telefon. Dzięki specjalnie zaprojektowanym rzepą można ją w bardzo łatwy sposób zamontować i zdemontować. Idealnie pasuje do rowerów miejskich, rowerów damskich, rowerów crossowych, trekkingowych, rowerów typu ostre koło i cruiser ‘ów.
49,99 zł
Niedostępny
Wielofunkcyjna rozkładana sakwa rowerowa na bagażnik marki Sport Arsenal - art. 465. Sakwa z rekreacyjnej seri LRC. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 35L. Pokrowiec przeciwdeszczowy dołączony w zestawie. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
209,00 zł
Niedostępny
Wielofunkcyjna podwójna sakwa rowerowa na bagażnik marki Sport Arsenal - art. 460. Sakwa z rekreacyjnej seri LRC. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 20L. Pokrowiec przeciwdeszczowy dołączony w zestawie. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
129,00 zł
Niedostępny
 Sport Arsenal - art. 440 to wielofunkcyjna rozkładana sakwa rowerowa mocowana na kierownicę. Sakwa z rekreacyjnej seri LRC. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 7L. Montowana za pomocą stelaża. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
109,00 zł
Niedostępny
 Sport Arsenal - art. 445 to wielofunkcyjna sakwa rowerowa mocowana na kierownicę. Sakwa z rekreacyjnej seri LRC. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 7L. Posiada tzw.mapnik. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
129,00 zł
Niedostępny
 Sport Arsenal - art. 310 to wielofunkcyjna sakwa rowerowa mocowana na kierownicę. Sakwa z najwyższej seri EXPEDICE. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 9L. Całkowice wodoszczelna. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
189,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 18 elementów

Śledź nas na Facebooku