Lista produktów producenta: Sport Arsenal

SPORT ARSENAL – to czeski producent sakw i bagażników rowerowych. Produkty SPORT ARSENAL charakteryzują się bardzo wysoką jakością. W swojej ofercie posiadają kilka linii sakw i bagażników podzielonych z względu na stopień używania.

SPORT ARSENAL – to czeski producent sakw i bagażników rowerowych. Produkty SPORT ARSENAL charakteryzują się bardzo wysoką jakością. W swojej ofercie posiadają kilka linii sakw i bagażników podzielonych z względu na stopień używania.

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Dostępny
Sport Arsenal - art. 508 to wielofunkcyjna sakwa boczna mocowana na przedni bądź tylny bagażnik. Sakwa z zaawansowanej seri SNC. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 19L. Idealnie pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
Niedostępny
Aluminiowy bagażnik rowerowy na sztycę renomowanej czeskiej marki Sport Arsenal Art, 220. Bardzo lekki i łatwy w montażu. Pozwala w wygodny sposób transportować większy bagaż. Idealnia sprawdza się w rowerach, nieprzystosowanych do montażu bagaznika. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, roweró typu ostre koło, crossowych i trekkingowych.
99,00 zł
Niedostępny
Sport Arsenal - art. 500 to wielofunkcyjna sakwa rowerowa z kieszonką na telefon mocowana na kierownicę. Sakwa z zaawansowanej serii SNC. Bardzo praktyczna i funkcjonalna. Miejsce na telefon całkowicie wodoszczelne. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
39,00 zł
Niedostępny
Sakwa na bagażnik Sport Arsenal art. 450 z rekreacyjnej serii LRC o pojemność 12L. W zestawie pokrowieć przeciw deszczowy na sakwę. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
99,00 zł
Niedostępny
Wodoszczelna sakwa boczna Sport Arsenal - art. 312. To Pojemna sakwa z wodoodpornego materiału. Jedna z najbardziej funkcjonalnych i wytrzymałych sakw rowerowych. Produkt najwyższej jakości. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
169,00 zł
Niedostępny
Wielofunkcyjna rozkładana sakwa rowerowa na bagażnik marki Sport Arsenal - art. 550. Sakwa z zaawansowanej seri SNC. Pojemnośc do 25L. Pokrowiec przeciw deszczowy w zestawie. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
169,00 zł
Niedostępny
Wielofunkcyjna rozkładana sakwa rowerowa na bagażnik marki Sport Arsenal - art. 465. Sakwa z rekreacyjnej seri LRC. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 35L. Pokrowiec przeciwdeszczowy dołączony w zestawie. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
209,00 zł
Niedostępny
Sport Arsenal - art. 430 to wielofunkcyjny mapnik rowerowy mocowany na kierownicę. Bardzo praktyczny i funkcjonalny . Doskonały do podróżowania z dokumentami lub podczas korzystania z map. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
33,00 zł
Niedostępny
Wielofunkcyjna podwójna sakwa rowerowa na bagażnik marki Sport Arsenal - art. 460. Sakwa z rekreacyjnej seri LRC. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 20L. Pokrowiec przeciwdeszczowy dołączony w zestawie. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
129,00 zł
Niedostępny
 Sport Arsenal - art. 440 to wielofunkcyjna rozkładana sakwa rowerowa mocowana na kierownicę. Sakwa z rekreacyjnej seri LRC. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 7L. Montowana za pomocą stelaża. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
109,00 zł
Niedostępny
 Sport Arsenal - art. 445 to wielofunkcyjna sakwa rowerowa mocowana na kierownicę. Sakwa z rekreacyjnej seri LRC. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 7L. Posiada tzw.mapnik. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
129,00 zł
Niedostępny
 Sport Arsenal - art. 310 to wielofunkcyjna sakwa rowerowa mocowana na kierownicę. Sakwa z najwyższej seri EXPEDICE. Bardzo praktyczna i pakowna . Pojemność do 9L. Całkowice wodoszczelna. Pasuje do rowerów miejskich, damskich, cruiser, rowerów crossowych i trekkingowych.
189,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Śledź nas na Facebooku