Jeśli szukacie roweru o niepowtarzalnym designie i super wygodnej pozycji. Najlepszym wyborem dla Ciebie będzie cruiser. Co prawda na rowerach typu cruiser nie rozpędzimy się zbyt mocno wręcz można śmiało nazwać je rowerami spacerowymi to pozycja i komfort jaki odczuwamy podczas jazdy w pełni to rekompensuje. Nasz sklep rowerowy oferuje pełny pr...

Jeśli szukacie roweru o niepowtarzalnym designie i super wygodnej pozycji. Najlepszym wyborem dla Ciebie będzie cruiser. Co prawda na rowerach typu cruiser nie rozpędzimy się zbyt mocno wręcz można śmiało nazwać je rowerami spacerowymi to pozycja i komfort jaki odczuwamy podczas jazdy w pełni to rekompensuje. Nasz sklep rowerowy oferuje pełny przekrój rowerów typu cruiser polskiej marki rowerów miejskich LE GRAND.  Wśród nich szczególna uwagę zasługują rowery LE GRAND SANIBEL oraz LE GRAND BOWMAN. Spośród konkurencji wyróżnia ich aluminiowa rama oraz niepowtarzalny designe i detale wykończenia. W ofercie sklepu rowerowego 3GRAVITY.pl oraz w naszym salonie, który mieści się w centrum Warszawy znajda Państwo szeroki wybór dodatków, które dodają stylu jak i funkcjonalności. Jeśli szukasz roweru o niepowtarzalnym wyglądzie i cenisz sobie wygodę rower typu cruiser jest dla Ciebie!

Więcej Mniej

Cruiser 1 produkt

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Dostępny
Sanibel Turkusowy Połysk to flagowy rower marki Le Grand z linii cruiser. Damski rower miejski z klasyczną ramą cruiser, wygodnym siodłem i wielobiegową piastą. Le Grand Sanibel to niepowtarzalny styl i komfort jazdy. Modny, wygodny rower miejski.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Śledź nas na Facebooku