Cruiser Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Dostępny
Bowman 2 Czarny Mat 2017 to  flagowy rower marki Le Grand z linii cruiser. Męski rower miejski z klasyczną ramą cruiser, wygodnym siodłem i wielobiegową piastą. Le Grand Bowman to niepowtarzalny styl i komfort jazdy. Modny, wygodny rower miejski.
Niedostępny
Bowman 1 Brązowy Połysk 2017 to  flagowy rower marki Le Grand z linii cruiser. Męski rower miejski z klasyczną ramą cruiser, wygodnym siodłem i wielobiegową piastą. Le Grand Bowman to niepowtarzalny styl i komfort jazdy. Modny, wygodny rower miejski.
1 299,00 zł
Niedostępny
Sanibel 2 Niebieski / Biały Mat 2017 to flagowy rower marki Le Grand z linii cruiser. Damski rower miejski z klasyczną ramą cruiser, wygodnym siodłem i wielobiegową piastą. Le Grand Sanibel to niepowtarzalny styl i komfort jazdy. Modny, wygodny rower miejski.
1 499,00 zł
Niedostępny
Bowman 1 Grafitowy Mat 2017 to  flagowy rower marki Le Grand z linii cruiser. Męski rower miejski z klasyczną ramą cruiser, wygodnym siodłem i wielobiegową piastą. Le Grand Bowman to niepowtarzalny styl i komfort jazdy. Modny, wygodny rower miejski.
1 299,00 zł
Nowość Niedostępny
Sanibel Biały / Różowy Połysk to flagowy rower marki Le Grand z linii cruiser. Damski rower miejski z klasyczną ramą cruiser, wygodnym siodłem i wielobiegową piastą. Le Grand Sanibel to niepowtarzalny styl i komfort jazdy. Modny, wygodny rower miejski.
1 599,00 zł
Nowość Niedostępny
Sanibel Turkusowy Połysk to flagowy rower marki Le Grand z linii cruiser. Damski rower miejski z klasyczną ramą cruiser, wygodnym siodłem i wielobiegową piastą. Le Grand Sanibel to niepowtarzalny styl i komfort jazdy. Modny, wygodny rower miejski.
1 599,00 zł
Nowość Niedostępny
Bowman Czarny / Srebrny Mat to  flagowy rower marki Le Grand z linii cruiser. Męski rower miejski z klasyczną ramą cruiser, wygodnym siodłem i wielobiegową piastą. Le Grand Bowman to niepowtarzalny styl i komfort jazdy. Modny, wygodny rower miejski.
1 599,00 zł
Nowość Niedostępny
Bowman Ciemnobrązowy Połysk to  flagowy rower marki Le Grand z linii cruiser. Męski rower miejski z klasyczną ramą cruiser, wygodnym siodłem i wielobiegową piastą. Le Grand Bowman to niepowtarzalny styl i komfort jazdy. Modny, wygodny rower miejski.
1 599,00 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Śledź nas na Facebooku