Trekking Jest 45 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 45 elementów
Dostępny
Kross – Trans Atlantic Męski Grafitowy / Czerwony Połysk to flagowy model trekkingowej linii Trans – rowerów marki Kross. Męski rower Trans Atlantic idealnie sprawdza się na długich i wymagających trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy. Lekki rower Kross - Trans Atlantic Męski wyposażony został m.in. w wzmacniane 28” koła, aluminiową ramę, błotniki, amortyzator i mocny bagażnik.
Dostępny
Kross – Trans Atlantic Męski Czarny / Khaki Połysk to flagowy model trekkingowej linii Trans – rowerów marki Kross. Męski rower Kross - Trans Atlantic idealnie sprawdza się na długich i wymagających trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy. Lekki rower Kross - Trans Atlantic Męski wyposażony został m.in. w wzmacniane 28” koła, aluminiową ramę, błotniki, amortyzator i mocny bagażnik.
Dostępny
Kross – Trans Pacific Męski Granatowy / Bordowy Mat to flagowy model trekkingowej linii Trans – rowerów marki Kross. Męski rower Kross - Trans Pacific idealnie sprawdza się na długich i wymagających trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy. Lekki rower Kross - Trans Pacific Męski wyposażony został m.in. w wzmacniane 28” koła, aluminiową ramę, błotniki, amortyzator i mocny bagażnik.
Dostępny
Kross – Trans Pacific Męski Czarny / Khaki Mat to flagowy model trekkingowej linii Trans – rowerów marki Kross. Męski rower Kross - Trans Pacific idealnie sprawdza się na długich i wymagających trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy. Lekki rower Kross - Trans Pacific Męski wyposażony został m.in. w wzmacniane 28” koła, aluminiową ramę, błotniki, amortyzator i mocny bagażnik.
Dostępny
Kross – Evado 1.0 to flagowy model linii rowerów cross’owych marki Kross. Przeznaczony do szybkiej jazdy na długich utwardzonych trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy. Bardzo lekki rower cross’owy Kross Evado 1.0 wyposażony został m.in. w mocne koła 28”, amortyzator oraz wysokiej klasy komponenty. Rower Kross Evado to idealne rozwiązanie dla osób szukających roweru uniwersalnego.
Promocja!
1 499,00 zł 1 189,00 zł
Niedostępny
Kross – Trans Global to wysoki model trekkingowej linii Trans – rowerów marki Kross. Idealnie sprawdza się na długich i wymagających trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy. Lekki rower Trans Global wyposażony został m.in. w wzmacniane 28” koła, aluminiową ramę, błotniki, amortyzator i mocny bagażnik. Trans Global świetnie sprawdza się jako rower trekkingowy jak i rower miejski.
3 599,00 zł
Niedostępny
Kross – Trans Arctica Męski Czarny / Bordowy Mat to flagowy model trekkingowej linii Trans – rowerów marki Kross. Męski rower Kross - Trans Arctica Męski idealnie sprawdza się na długich i wymagających trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy. Lekki rower Kross - Trans Artica Męski wyposażony został m.in. w wzmacniane 28” koła, aluminiową ramę, błotniki, amortyzator i mocny bagażnik.
2 799,00 zł
Niedostępny
Kross – Trans Sander Męski Czarny / Biały Połysk to flagowy model trekkingowej linii Trans – rowerów marki Kross. Męski rower Kross - Trans Sander idealnie sprawdza się na długich i wymagających trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy w mieście. Lekki rower Kross - Trans Sander Męski wyposażony został m.in. w wzmacniane 28” koła, aluminiową ramę, błotniki, amortyzator i mocny bagażnik.
2 499,00 zł
Niedostępny
Kross – Trans Arctica Damski Czarny / Platynowy Mat to flagowy model trekkingowej linii Trans – rowerów marki Kross. Damski rower Kross - Trans Arctica idealnie sprawdza się na długich i wymagających trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy. Lekki rower Kross - Trans Artica Damski wyposażony został m.in. w wzmacniane 28” koła, aluminiową ramę, błotniki, amortyzator i mocny bagażnik.
2 799,00 zł
Niedostępny
Kross – Trans Sander Damski Czarny / Fioletowy Mat to flagowy model trekkingowej linii Trans – rowerów marki Kross. Damski rower Kross - Trans Sander idealnie sprawdza się na długich i wymagających trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy w mieście. Lekki rower Kross - Trans Sander wyposażony został m.in. w wzmacniane 28” koła, aluminiową ramę, błotniki, amortyzator i mocny bagażnik.
2 499,00 zł
Niedostępny
Kross – Trans India Męski Czarny / Koralowy Mat to flagowy model trekkingowej linii Trans – rowerów marki Kross. Męski rower Kross - Trans India idealnie sprawdza się na długich i wymagających trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy. Lekki rower Kross - Trans India Męski wyposażony został m.in. w wzmacniane 26” koła, aluminiową ramę, błotniki, amortyzator i mocny bagażnik.
Promocja!
1 399,00 zł 1 119,00 zł
Niedostępny
Kross – Trans India Damski Czarny / Koralowy Mat to flagowy model trekkingowej linii Trans – rowerów marki Kross. Damski rower Kross - Trans India idealnie sprawdza się na długich i wymagających trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy. Lekki rower Kross - Trans India Damski wyposażony został m.in. w wzmacniane 26” koła, aluminiową ramę, błotniki, amortyzator i mocny bagażnik.
1 399,00 zł
Niedostępny
Kross – Trans Atlantic Męski Granatowy / Niebieski Mat to flagowy model trekkingowej linii Trans – rowerów marki Kross. Męski rower Kross - Trans Atlantic idealnie sprawdza się na długich i wymagających trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy. Lekki rower Kross - Trans Atlantic Męski wyposażony został m.in. w wzmacniane 28” koła, aluminiową ramę, błotniki, amortyzator i mocny bagażnik.
Promocja!
1 499,00 zł 1 189,00 zł
Niedostępny
Kross – Trans Siberian Damski Biały / Morski Połysk to flagowy model trekkingowej linii Trans – rowerów marki Kross. Damski rower Kross - Trans Siberian idealnie sprawdza się na długich i wymagających trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy. Lekki rower Kross - Trans Siberian Damski wyposażony został m.in. w wzmacniane 28” koła, aluminiową ramę, błotniki, amortyzator i mocny bagażnik.
1 699,00 zł
Niedostępny
Kross – Trans Siberian Męski Grafitowy / Biały Mat to flagowy model trekkingowej linii Trans – rowerów marki Kross. Męski rower Kross - Trans Siberian idealnie sprawdza się na długich i wymagających trasach jak i podczas codziennych dojazdów do pracy. Lekki rower Kross - Trans Siberian Męski wyposażony został m.in. w wzmacniane 28” koła, aluminiową ramę, błotniki, amortyzator i mocny bagażnik.
1 699,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 45 elementów

Śledź nas na Facebooku