Akcesoria Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Dostępny
Dziecięcy kask rowerowy Naxa - BD2 Pomarańczowy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobię wysoka jakość w rozsądnej cenie. Bardzo lekki kask rowerowy dla dzieci produkowane w technologii INMOULD. Specjalna budowa skorupy zapewniaja lepszą ochronę potylicy. Idealnie sprawdza się dla dzieci i młodzieży.
Dostępny
Dziecięcy kask rowerowy Naxa - BD2 Różowy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobię wysoka jakość w rozsądnej cenie. Bardzo lekki kask rowerowy dla dzieci produkowane w technologii INMOULD. Specjalna budowa skorupy zapewniaja lepszą ochronę potylicy. Idealnie sprawdza się dla dzieci i młodzieży.
Dostępny
Dziecko umie już chodzić? To ma też prawo mieć swój pojazd! Wystarczy prosty zestaw, by hulajnogę Mini Micro przemienić w jeździk dla rocznego malucha. Mini Micro Baby to kierownica z bezpieczną rączką w kształcie litery O i siedzisko, które można zainstalować na dwóch wysokościach. Pasuje do każdej hulajnogi Mini Micro.
Dostępny produkt z innymi opcjami
Kask w modnych kolorach dla sportowców w młodszym przekroju wiekowym. Kask jest lekki- jego waga to ok. 240g. Idealny zarówno dla rowerzystów jak i fanów jazdy na rolkach. Idealnie sprawdza się dla dzieci i młodzieży, jeżdżących na rowerach miejskich, rowerach, górskich, crossowych, trekkingowych i rowerach typu ostre koło. 
189,00 zł
Dostępny
Bardzo bezpieczny kask rowerowy, wiodący model na rynku w kategorii kasków rowerowych dla dzieci. Jest odpowiedni dla przedszkolaków i ich nieco starszych kolegów na obwód głowy 49-55cm (jest regulowany). Idealnie sprawdza się dla dzieci i młodzieży.
Dostępny
Czerwono-niebiesko-biały Kask Micro - idealny na rolki, rowerek biegowy, rower i hulajnoge - dostępny jest w dwóch zakresach regulacji 48-53 cm i 53-57 cm. Typowy orzeszek doskonale chroniący potylicę posiada 11 otworów wentylacyjnych, klasyczną klamrę, regulację za pomocą pokrętła. Waga: rozmiar S - 350 g, rozmiar M - 420 g.
Niedostępny
Kierownica w kształcie litery T. Regulowana wysokość, dostosowuje się do wzrostu użytkownika. Zapewnia dziecku poczucie stabilności.
133,00 zł
Niedostępny
Rączka teleskopowa czyli joystick do surfowania po chodniku. Regulowana wysokość, dostosowuje się do wzrostu użytkownika. Dzięki joystickowi dziecko kieruje pojazdem jedną ręką, co za poczucie niezależności!
119,00 zł
Niedostępny
Micro - Neonowy Różowy to najlepszej jakości kask rowerowy dla dzieci i młodzieży. Idealnie sprawdza się na rowerze, hulajnodze czy rolka. Duża liczba otworów wentylacyjny gwarantuje dobrą cyrkulacje powietrza. Kask Micro spełnia wymogi europejskiej nory bezpieczeństwa EN1078. Wykonany został w technologi in-mold.
159,00 zł
Niedostępny
Micro - Scootersaurus to najlepszej jakości kask rowerowy dla dzieci i młodzieży. Idealnie sprawdza się na rowerze, hulajnodze czy rolka. Duża liczba otworów wentylacyjny gwarantuje dobrą cyrkulacje powietrza. Kask Micro spełnia wymogi europejskiej nory bezpieczeństwa EN1078. Wykonany został w technologi in-mold.
159,00 zł
Niedostępny
Micro - Neonowy Niebieski to najlepszej jakości kask rowerowy dla dzieci i młodzieży. Idealnie sprawdza się na rowerze, hulajnodze czy rolka. Duża liczba otworów wentylacyjny gwarantuje dobrą cyrkulacje powietrza. Kask Micro spełnia wymogi europejskiej nory bezpieczeństwa EN1078. Wykonany został w technologi in-mold.
159,00 zł
Niedostępny
Micro - Srebrny Metalic to najlepszej jakości kask rowerowy dla dzieci i młodzieży. Idealnie sprawdza się na rowerze, hulajnodze czy rolka. Duża liczba otworów wentylacyjny gwarantuje dobrą cyrkulacje powietrza. Kask Micro spełnia wymogi europejskiej nory bezpieczeństwa EN1078. Wykonany został w technologi in-mold.
159,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Śledź nas na Facebooku