RĘCZNY SERWIS NARCIARSKI 3GRAVITY - WARSZAWA CENTRUM / POWIŚLE

W sezonie letnim prowadzimy sklep i serwis rowerowy. W sezonie zimowym oferujemy profesjonalny ręczny serwis nart i desek snowboardowych. Pracujemy na narzędziach renomowanych marek: TOKO, SOLDA, HOLMENKOL. Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie precyzyjnego ręcznego serwisu sprzętu zimowego.


Dlaczego serwis ręczny narciarski jest lepszy od maszynowego?

  • Ostrząc ręcznie, nie zużywamy nadmiernie krawędzi.  Serwis maszynowyniestety tak, skracając w ten sposób żywotność Twojego sprzętu.

  • Ręczny serwis narciarski umożliwia precyzyjną obróbkę na całej długości krawędzi, również tam, gdzie nie dociera maszyna czyli na dziobie.

  • Jeśli jeździsz profesjonalnie i masz swoje ulubione kąty to my zrobimy je dla Ciebie. Ręczny serwis umożliwia indywidualne podejście do każdego sprzętu.

  • Ostrząc krawędzie z użyciem pilników różnej ziarnistości, również diamentowych, możemy sprawić, że ich powierzchnia będzie niemal idealnie równa, (co spowalnia tępienie).

  • Serwisować ręcznie – trzeba umieć. I my to potrafimy! :)  Możesz byćpewien, że Twoje narty/deska trafią w ręce profesjonalistów! ;)Starannie przygotowane narty to inwestycja w ich żywotność, a także we własne bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Jeśli będziesz zadowolony z naszych usług, nie zapomnij polecić nas swoim znajomym! ;)

CENNIK NAJPOPULARNIEJSZYCH USŁUG

MAŁY SERWIS (ostrzenie krawędzi, smarowanie na gorąco)  80 zł
DUŻY SERWIS (ostrzenie krawędzi, wypełnianie ubytków, smarowanie na gorąco)  100 zł
Ostrzenie krawędzi  55 zł
Smarowanie na gorąco nart 30 zł
Smarowanie na gorąco snowboardu  40 zł
Regulacja wiązań  10 zł
Montaż wiązań bez wiercenia  15 zł
Montaż wiązań z wierceniem  30 zł
Punktowe zalewanie ślizgu  20 zł
Pozostałe usługi wycena indywidualna


Śledź nas na Facebooku