Polka Bikes - Plażowiczka - sklep rowerowy - 3gravity.pl

Polka Bikes Plażowiczka

2 999,00 zł

Modny rower miejski typu ostre koło Polka Bikes - Plażowiczka to idealny fixie dla Pań. Ładna, szybka, lekka dwururka na ostrym kole z możliwością przekształcenia w single speeda. Idealny rower na miasto.

Nowy
Zapytaj o produkt i dostępność
399 zł
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Polka Bikes Plażowiczka

Polka Bikes Plażowiczka

Modny rower miejski typu ostre koło Polka Bikes - Plażowiczka to idealny fixie dla Pań. Ładna, szybka, lekka dwururka na ostrym kole z możliwością przekształcenia w single speeda. Idealny rower na miasto.

Proszę wypełnić poniższe informacje. Formularz automatycznie wyśle kopię wiadomości na podany adres e-mail.

[ Zmień pytanie ] Security image =

* Pola wymagane

Anuluj lub 

POLKA BIKES PLAŻOWICZKA

Gorący piasek, lazurowa woda i orzeźwiające drinki -
przy projektowaniu Plażowiczki kierowaliśmy się ideą wczasów w bałtyckich tropikach,
najlepiej w jednym z przytulnych ośrodków FWP we Władysławowie.

Podaruj sobie trochę słońca!

OPIS MARKI:

Polka Bikes to młoda polska marka specjalizująca się w rowerach miejskich, zwanych również ostrymi kołami lub singlami, które stale zyskują na popularności zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Cechy charakteryzujące rowery Polka Bikes to wysoka jakość i niepowtarzalny design. Główną ideą marki Polka Bikes jest tworzenie rowerów prostych, bezawaryjnych i praktycznych. Rezygnacja z dziesiątek skomplikowanych mechanizmów to rezygnacja z ciągłych regulacji, napraw, smarowań i modernizacji. Brak ciężkiego osprzętu gwarantuje niską wagę, o której większość rowerów miejskich może pomarzyć. Rowery Polka Bikes stworzone zostały z myślą o tych, którym zależy na sprawnym i łatwym przemieszczaniu się po mieście i którzy uważają, że stylowy wygląd nie musi oznaczać z rezygnacji z szybkości i walorów użytkowych.

Wydłużona gwarancja: 2 lata na osprzęt, dożywotnia na ramę

Możliwość montażu wolnobiegu lub kierownicy innego typu po dopłacie.


Spersonalizuj swoją Polkę!

Oprócz gotowych modeli istnieje opcja personalizacji rowerów Polka Bikes. Wolisz Plażowicza z różowymi lub czarnymi kołami? Albo bardziej pasuje Ci czarne siodełko? Żaden problem!

Za dopłatą 130 zł otrzymujesz możliwość złożenia swojej wersji kolorystycznej Polki, dobierając komponenty ze wszystkich modeli rowerów Polka Bikes z danej linii. 

Przykładowo: wybierasz ramę od Plażowicza, koła od Landrynki, do tego czarne lub brązowe siodło i chwyty, na koniec pozostałe elementy - czarne lub srebrne (korba, sztyca, mostek, kierownica).

Kupując poprzez nasz sklep internetowy, wystarczy, że wybierzesz opcję "Personalizacja" i w komentarzu do zamówienia dodasz informację, jak ma wyglądać Twoja spersonalizowana wersja. Proste!

SERWIS ZEROWY GRATIS

Kupując u nas otrzymujesz w cenie:

- złożenie roweru

- regulacja hamulców i przerzutek

- dokręcenie wszystkich śrub

- sprawdzenie roweru

- napompowanie opon

DANE TECHNICZNE:

Rama: Rama spawana, 700C; rozmiary 44/48 cm, stal cro-mo4130

Widelec: Widelec spawany typu unicrown, 700C, stop cro-mo 4130

Stery: Neco, łożyska sterowe typu ahead

Obręcze: Stars Circle Swift Arriv, 700C, stożek 43 mm, 32 otwory

Szprychy: 282/284 ze stali węglowej, nyple stalowe 14mm

Opona: CST, C-1406, 700*23C

Piasta przednia: Joytech, piasta torowa, 32 otwory, łożyska kulkowe

Piasta tylnia: Joytech, piasta torowa flip flop (fix/single), 32 otwory, zębatka 16 zębów, łożyska kulkowe

Siodło: Chifa, skóra ekologiczna

Chwyty: Kashima 110mm - skóra ekologiczna/gumowe

Kierownica: Riser, szerokość 54mm

Mostek: Ahead, 90mm, aluminium

Wspornik siodła: 250mm, aluminium

Mechanizm korbowy: Ramię 170mm, 44 zęby

Łańcuch: KMC, 1/8"

Pedały: VP 565, aluminium

Hamulce: Radius AS2.4D, aluminium

Suport: Neco, 106mm

CO TO JEST OSTRE KOŁO?

Ostre koło jest to potoczna nazwa roweru bazującego na napędzie typu ostre koło, który stosowano w rowerach jeszcze długo przed wynalezieniem wolnobiegu. W praktyce główną cechą odróżniającą ostre koło od rowerów innego typu jest to, że jadący na nim rowerzysta nieustannie pedałuje i może używać pedałów zarówno do jazdy naprzód i wstecz, jak również do hamowania. Na skutek stałego połączenia obrotowi tylnego koła zawsze towarzyszy ruch pedałów w tym samym kierunku. Poruszenie pedałami porusza kołem, poruszenie kołem porusza pedałami - prościej się nie da.

Kiedy mówimy o ostrym kole w odniesieniu do całego roweru, a nie tylko mechanizmu, to mamy na myśli rower szosowy o prostej i awangardowej stylistyce, często pozbawiony jednego lub obydwu hamulców, wyposażony w mechanizm ostrego koła.

W ostrym kole nie występują przerzutki, gdyż do utrzymania płynnej jazdy nie jest konieczne zmienianie przełożenia.

CO TO JEST WOLNOBIEG?

Wolnobieg to mechanizm zastosowany w rowerach z myślą o osobach, które chcą mieć możliwość zaprzestania pedałowania na przykład w czasie jazdy z górki. Dzięki niemu pedały nie są na stałe połączone z tylnym kołem, co oznacza, że po nabraniu odpowiedniej prędkości lub jadąc z górki możemy przestać nimi kręcić  i utrzymujemy je w niezmienionej pozycji. Koło może obracać się swobodnie nie wywołując ruchu pedałów. W wolnobieg wyposażona jest większość współczesnych rowerów.

TO CO MAM WYBRAĆ?

Nasze Polki sprzedajemy zarówno z napędem ostrego koła, jak i singla. Ze swojej strony polecamy ostre koło - dzięki możliwości hamowania pedałami nie jest wtedy konieczne używanie tylnego hamulca ręcznego. Pozwala to obniżyć masę i jeszcze bardziej podnieść walory estetyczne roweru, ponieważ jego smukła bryła nie jest zakłócana dodatkowymi mechanizmami i okablowaniem.

Jeśli jednak wahasz się czy na ostrym kole będzie Ci się wygodnie jeździć, to wybierz singla. Dzięki zastosowanym mechanizmom napęd każdego sprzedawanego przez nas singla można łatwo zamienić w ostre koło, a tylny hamulec i okablowanie - zdemontować.

  • Weight 11 kg
  • Color Żółty
Polka Bikes Plażowiczka

Polka Bikes Plażowiczka

Modny rower miejski typu ostre koło Polka Bikes - Plażowiczka to idealny fixie dla Pań. Ładna, szybka, lekka dwururka na ostrym kole z możliwością przekształcenia w single speeda. Idealny rower na miasto.

Napisz opinię

Śledź nas na Facebooku