Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Dostawa

Po otrzymaniu zamówienia weryfikujemy jego zawartość i wysyłamy do Państwa potwierdzenie. Wysyłka zakupionego towaru odbywa się w sposób wybrany przez Państwa podczas finalizacji zakupów w Sklepie.

W naszym sklepie 3gravity.pl nie płacą Państwo za dostarczenie zamówienia, którego wartość przekracza 399 zł. 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, oferujemy Państwu różne opcje wysyłki roweru: STANDARDOWA WYSYŁKA, gdzie rower jest złożony  85%, a po wyjęciu z kartonu trzeba przykręcić: przednie koło, kierownicę, siodełko i pedały, dodatkowo niektóre modele wymagają przykręcenia błotnika i przedniej lampy oraz, WYSYŁKĘ PREMIUM, gdzie rower jest złożony w 95% i w pełni wyregulowany, a po wyjęciu z kartonu trzeba tylko przykręcić pedały i przestawić kierownicę. Wysyłka PREMIUM jest dodatkowo płatną usługą, natomiast wysyłka STANDARDOWA jest dla naszych klientów DARMOWA.  Więcej informacji TUTAJ

 

Istnieje możliwośc wysyłki poza granice Polski po wcześniejszym ustaleniu i zaakceptowaniu kosztów wysyłki.

Czas realizacji zamówienia produktu dostępnego w magazynie Sklepu wynosi 1-2 dni robocze.

W przypadku braku produktu w sklepie, klient zostanie o tym niezwłocznie powiadomiony. Obsługa sklepu poinformuje Klienta o dokładnym termin dostawy zamówienia.

Produkty zakupione w naszym sklepie można odebrać osobiście w naszym firmowym salonie w Warszawie, który mieści się na ulicy Lipowej 7A. Płatności można dokonać na miejscu gotówką lub kartą. Towar jest rezerwowany maksymalnie do 7 dni od momentu otrzymania zamówienia, a po tym czasie w przypadku nieodebrania wraca do sprzedaży.