Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).


Skontaktuj się z nami, a zbudujemy dla Ciebie wymarzony rower!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych Klientów rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługę Custom Bike - my nazywamy to

BUILD YOUR BIKE AS  YOU LIKE!

Usługa ta pozwala na spersonalizowanie roweru według swojego pomysłu.

CUSTOM BIKE - krok po kroku.

Etap 1.
Kontaktujesz się z nami.  Przedstawiasz nam swoją wizję. W trakcie rozmowy ustalamy: jak rower ma wyglądać, do czego służyć, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Etap 2.
Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji przystępujemy do wyceny projektu, w której uwzględniamy już wszystkie detale: od koloru ramy, po przez osprzęt, kończąc na drobnych detalach.  
Po zakończeniu wyceny przedstawiamy Ci projekt do akceptacji – jeśli wszystko się zgadza i dostajemy zielone światło przechodzimy do następnego etapu, dla nas ulubionego!

Etap 3.
Składamy Twój niepowtarzalny rower. Do każdego projektu podchodzimy w indywidualny sposób, z ogromną starannością. Na Twoje życzenie możemy relacjonować fotograficznie postęp prac – ale wolimy tego nie robić dla większego WOOOW, na koniec ;) Czas realizacji jest zależny od dostępności wszystkich potrzebnych części, od 7 do 14 dni.

Etap 4.
Odbierasz swój wyjątkowy rower!
W asortymencie naszego sklepu znajduje się bardzo dużo różnego rodzaju dodatków do roweru, co pozwoli stworzyć swój własny niepowtarzalny styl!

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Niektóre z naszych realizacji znajdziesz tutaj