Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

SERWIS ROWEROWY 3GRAVITY WARSZAWA

SERWIS ROWEROWY 3GRAVITY - zapewniamy profesjonalny serwis wszystkich rowerów - nowych, starych, nietypowych.

DOŚWIADCZENIE TO NASZA WIZYTÓWKA

Nasze wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu i naprawianiu rowerów (tych najprostszych jak i tych bardziej złożonych dla zawodników) wraz z profesjonalnym wyposażeniem warsztatu pozwala nam zapewnić naszym Klientom usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Korzystamy z nowych części zamiennych sprawdzonych producentów – możesz nam zaufać.

Potrzebujesz nietypowej czy skomplikowanej naprawy? Zajmujemy się piastami wielobiegowymi, przerabianiem rowerów, budujemy koła itd., chętnie pomożemy – zapraszamy do kontaktu.

Wszystkie naprawy staramy się wykonać możliwie najszybciej z reguły do 24 godzin. 

Serwis rowerowy 3GRAVITY to autoryzowany serwis Kross, LeGrand, Polka Bikes.

Wykonujemy również renowację starych rowerów. Dzięki usłudze CUSTOM BIKE jesteśmy w stanie odrestaurować stary rower, dodać mu nowego charakteru czy zbudować rower według Twojego projektu!

W razie pytań prosimy o kontakt:
e-mail: sklep@3gravity.pl
tel: (22) 827 97 13 / 666 699 102

CENNIK SERWISU ROWEROWEGO

* Jeśli kleimy szytkę na starą obręcz, która wymaga czyszczenia do montażu doliczamy 50 zł.
** Jeśli zalewamy stare opony, które wymagają czyszczenia do montażu doliczamy 50 zł.

Sklep i serwis rowerowy 3GRAVITY mieści się na ul. Lipowej 7a w Warszawie. Znajdziecie nas na Powiślu w Bliskiej okolicy Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i Centrum Nauki Kopernik. W serwisujemy rowery każdego typu: ostre koło, damskie, miejskie, cross, trekking, górskie.