Środki do czyszczenia i konserwacji Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Dostępny
Wysokogatunkowy olej syntetyczny z dodatkiem molibdenu tworzący bardzo trwałą warstwę smarującą. Charakteryzuje się dużą lepkością w szerokim zakresie temperatur (-30°C do 230°C), jest bardzo śliski i odporny na nacisk. Przeznaczony do długich jazd w mokrych warunkach.
Dostępny
Chain Juice Wet to smar do łańcucha o pojemności 65 ml przeznaczony na mokre warunki . Zawiera dodatek ekstremalnego ciśnienia, który zwiększa trwałość powłoki smarnej zapewniając utrzymanie smarowania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Składnikami mieszanki oleju są inhibitory rdzy i korozji, dodatki adhezyjne oraz trochę hydroizolacji. Doskonale chroni i zabezpiecza przed korozją
Dostępny
Chain Juice Dry to smar do łańcucha o pojemności 65 ml przeznaczony na suche warunki . Zawieszony w biodegradowalnym dodatku smarnym, zapewniającym szybszą penetrację trudno dostępnych miejsc. Po nałożeniu na łańcuch optymalnej ilości, odparowuje, pozostawiając na elementach łańcucha cienką powłokę smarną, suchą w dotyku i nie chłonącą brudu z otoczenia. Zapewnia czystszą i cichszą pracę.
Dostępny
Wysokogatunkowy olej syntetyczny z dodatkiem Teflonu® firmy DuPont. Łatwo wnika do wnętrza smarowanych komponentów tworząc czystą powłokę o woskowej konsystencji do której nie przywiera kurz. Przeznaczony do jazdy w suchych warunkach i przy wysokim zapyleniu.
Dostępny
Dirt Juice Super Gnarl to bardzo silny skondensowany środek czyszczący na bazie zmywaczy cytrusowych o pojemności 1000ml, który można stosować nierozcieńczony do czyszczenia napędu i innych silnie zabrudzonych części. Gdy zdecydujemy się na rozcieńczanie trzeba to zrobić w stosunku 1 do 10. Dzięki temu osiągniemy najlepszy stosunek jakości do ceny wśród dostępnych rowerowych środków czyszczących.
Dostępny
Dirt Juice Less Gnarl to w pełni biodegradowalny, łagodny środek czyszczący na bazie zmywaczy cytrusowych o pojemności 1000ml. Dzięki spryskiwaczowi bardzo wygodny w użyciu. Czyści, odtłuszcza, szybko rozluźnia i usuwa bród z komponentów i ramy.
Dostępny
Dirt Juice Double Pack to dwupak środków do mycia łańcucha i układu napędowego o pojemności 2x1000ml. W zestawie znajduję sięr Juice Super Gnarl - silny skondensowany środek czyszczący który należy stosować nierozcieńczony oraz Dirt Juice Less Gnarl biodegradowalny, odtłuszczający, łagodny środek czyszczący. Nięzbędny dla fanów jazdy w trudnym terenie.
Dostępny
Juice Lubes - Frame Juice to środek czysczący o pojemności 400 ml który nadaję świeżego blasku naszemu jednośladowi oraz pozostawia nieprzywierającą powierzchnię dla błota. By najlepiej wykorzystać jego możliwości oczyszć rower z brudu , opłucz ramę i pozostaw do wyschnięcia. Następnie spryskaj obszar, który chcesz aby ponownie był lśniący. Należy unikać spryskiwania powierzchni hamujących.
Niedostępny
Brake Juice to wysokiej jakości, szybkoschnący, środek czyszczący do hamulców tarczowych o pojemnosći 600ml. Specjalnie zaprojektowany do czyszczenia tarcz i klocków hamulcowych. W krótkim czasie przywróci ostrość hamulcom, oznacza to mocniejsze hamowanie i potrzebę mniejszego nacisku na klamkę. Środek nie zawiera chloru przez co jest nieinwazyjny dla kompenentów w naszym rowerze.
44,90 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Śledź nas na Facebooku