Środki do czyszczenia i konserwacji Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Dostępny
Wysokogatunkowy olej syntetyczny z dodatkiem molibdenu tworzący bardzo trwałą warstwę smarującą. Charakteryzuje się dużą lepkością w szerokim zakresie temperatur (-30°C do 230°C), jest bardzo śliski i odporny na nacisk. Przeznaczony do długich jazd w mokrych warunkach.
Dostępny
Wysokogatunkowy olej syntetyczny z dodatkiem Teflonu® firmy DuPont. Łatwo wnika do wnętrza smarowanych komponentów tworząc czystą powłokę o woskowej konsystencji do której nie przywiera kurz. Przeznaczony do jazdy w suchych warunkach i przy wysokim zapyleniu.
Dostępny
Dirt Juice Super Gnarl to bardzo silny skondensowany środek czyszczący na bazie zmywaczy cytrusowych o pojemności 1000ml, który można stosować nierozcieńczony do czyszczenia napędu i innych silnie zabrudzonych części. Gdy zdecydujemy się na rozcieńczanie trzeba to zrobić w stosunku 1 do 10. Dzięki temu osiągniemy najlepszy stosunek jakości do ceny wśród dostępnych rowerowych środków czyszczących.
Niedostępny
Dirt Juice Double Pack to dwupak środków do mycia łańcucha i układu napędowego o pojemności 2x1000ml. W zestawie znajduję sięr Juice Super Gnarl - silny skondensowany środek czyszczący który należy stosować nierozcieńczony oraz Dirt Juice Less Gnarl biodegradowalny, odtłuszczający, łagodny środek czyszczący. Nięzbędny dla fanów jazdy w trudnym terenie.
79,90 zł
Niedostępny
Juice Lubes - Frame Juice to środek czysczący o pojemności 400 ml który nadaję świeżego blasku naszemu jednośladowi oraz pozostawia nieprzywierającą powierzchnię dla błota. By najlepiej wykorzystać jego możliwości oczyszć rower z brudu , opłucz ramę i pozostaw do wyschnięcia. Następnie spryskaj obszar, który chcesz aby ponownie był lśniący. Należy unikać spryskiwania powierzchni hamujących.
44,90 zł
Niedostępny
Brake Juice to wysokiej jakości, szybkoschnący, środek czyszczący do hamulców tarczowych o pojemnosći 600ml. Specjalnie zaprojektowany do czyszczenia tarcz i klocków hamulcowych. W krótkim czasie przywróci ostrość hamulcom, oznacza to mocniejsze hamowanie i potrzebę mniejszego nacisku na klamkę. Środek nie zawiera chloru przez co jest nieinwazyjny dla kompenentów w naszym rowerze.
44,90 zł
Niedostępny
Dirt Juice Less Gnarl to w pełni biodegradowalny, łagodny środek czyszczący na bazie zmywaczy cytrusowych o pojemności 1000ml. Dzięki spryskiwaczowi bardzo wygodny w użyciu. Czyści, odtłuszcza, szybko rozluźnia i usuwa bród z komponentów i ramy.
39,90 zł
Niedostępny
Chain Juice Wet to smar do łańcucha o pojemności 65 ml przeznaczony na mokre warunki . Zawiera dodatek ekstremalnego ciśnienia, który zwiększa trwałość powłoki smarnej zapewniając utrzymanie smarowania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Składnikami mieszanki oleju są inhibitory rdzy i korozji, dodatki adhezyjne oraz trochę hydroizolacji. Doskonale chroni i zabezpiecza przed korozją
19,99 zł
Niedostępny
Chain Juice Dry to smar do łańcucha o pojemności 65 ml przeznaczony na suche warunki . Zawieszony w biodegradowalnym dodatku smarnym, zapewniającym szybszą penetrację trudno dostępnych miejsc. Po nałożeniu na łańcuch optymalnej ilości, odparowuje, pozostawiając na elementach łańcucha cienką powłokę smarną, suchą w dotyku i nie chłonącą brudu z otoczenia. Zapewnia czystszą i cichszą pracę.
19,99 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Śledź nas na Facebooku