Linki Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Dostępny
Bardzo lekkie zabezpieczenie rowerowe Le Grand Basset to świetne rozwiązanie dla osób zostawiających swoje rowery na chwilę. Równie dobrze sprawdza się jako dodatkowe zabezpieczenie roweru. Le Grand – Basset ma długość 100 cm i grubość 8mm, dodatkowo pokryte jest silikonem aby uniknąć zarysowania ramy podczas użytkowania. Idealnie pasuje do rowerów holenderskich, damskich i rowerów miejskich.
Nowość Dostępny
Bardzo lekkie zabezpieczenie rowerowe Kross - KZS 500 to świetne rozwiązanie dla osób zostawiających swoje rowery na chwilę. Równie dobrze sprawdza się jako dodatkowe zabezpieczenie roweru. Kross - KZS 500 ma długość 120 cm i grubość 12mm, dodatkowo pokryte jest silikonem aby uniknąć zarysowania ramy podczas użytkowania. Idealnie pasuje do rowerów holenderskich, damskich i rowerów miejskich.
Dostępny
Zabezpieczenie rowerowe Le Grand – Akita to zapięcie szczękowe na koło z dodatkową linką dla zwiększenia zabezpieczenia Twojego roweru. Świetnie spisuje się podczas codziennego użytkowania. Idealnie pasuje do rowerów holenderskich, damskich i rowerów miejskich.
Niedostępny
Kryptonite - KryptoFllex to linka stalowa o gęstym splocie w winylowej osłonie. Świetnie nadaje się jako dodatkowe zabezpieczenie kół czy ramy w rowerach miejskich, ostrych kołach, rowerach damskich, cruiserach czy rowerach crossowych.
39,90 zł
Niedostępny
Solidne zabezpieczenie rowerowe Le Grand – Pitbull to zapięcie szczękowe na tylne koło. Pręt zamykający o grubości 10mm zapewni bezpieczeństwo dla Twojego roweru. Świetnie sprawdza się podczas codziennego użytkowania. Idealnie pasuje do rowerów holenderskich, damskich i rowerów miejskich.
59,99 zł
Niedostępny
Zabezpieczenie rowerowe Le Grand – Mastiff to zapięcie szczękowe na koło. Świetnie spisuje się podczas codziennego użytkowania. Idealnie pasuje do rowerów holenderskich, damskich i rowerów miejskich.
69,99 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Śledź nas na Facebooku