Linki Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Niedostępny
Kryptonite - KryptoFllex to linka stalowa o gęstym splocie w winylowej osłonie. Świetnie nadaje się jako dodatkowe zabezpieczenie kół czy ramy w rowerach miejskich, ostrych kołach, rowerach damskich, cruiserach czy rowerach crossowych.
39,90 zł
Niedostępny
Zabezpieczenie rowerowe Le Grand Akita to zapięcie szczękowe na koło z dodatkową linką dla zwiększenia zabezpieczenia Twojego roweru. Świetnie spisuje się podczas codziennego użytkowania. Idealnie pasuje do rowerów holenderskich, damskich i rowerów miejskich.
49,99 zł
Niedostępny
Solidne zabezpieczenie rowerowe Le Grand Pitbull to zapięcie szczękowe na tylne koło. Pręt zamykający o grubości 10mm zapewni bezpieczeństwo dla Twojego roweru. Świetnie sprawdza się podczas codziennego użytkowania. Idealnie pasuje do rowerów holenderskich, damskich i rowerów miejskich.
59,99 zł
Niedostępny
Bardzo lekkie zabezpieczenie rowerowe Le Grand Basset to świetne rozwiązanie dla osób zostawiających swoje rowery na chwilę. Równie dobrze sprawdza się jako dodatkowe zabezpieczenie roweru. Le Grand – Basset ma długość 100 cm i grubość 8mm, dodatkowo pokryte jest silikonem aby uniknąć zarysowania ramy podczas użytkowania. Idealnie pasuje do rowerów holenderskich, damskich i rowerów miejskich.
39,99 zł
Niedostępny
Bardzo lekkie zabezpieczenie rowerowe Kross KZS 500 to świetne rozwiązanie dla osób zostawiających swoje rowery na chwilę. Równie dobrze sprawdza się jako dodatkowe zabezpieczenie roweru. Kross - KZS 500 ma długość 120 cm i grubość 12mm, dodatkowo pokryte jest silikonem aby uniknąć zarysowania ramy podczas użytkowania. Idealnie pasuje do rowerów holenderskich, damskich i rowerów miejskich.
44,99 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Śledź nas na Facebooku