Kaski Jest 82 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 82 elementów
Dostępny
Dziecięcy kask rowerowy Naxa - BD2 Pomarańczowy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobię wysoka jakość w rozsądnej cenie. Bardzo lekki kask rowerowy dla dzieci produkowane w technologii INMOULD. Specjalna budowa skorupy zapewniaja lepszą ochronę potylicy. Idealnie sprawdza się dla dzieci i młodzieży.
Dostępny
Dziecięcy kask rowerowy Naxa - BD2 Różowy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobię wysoka jakość w rozsądnej cenie. Bardzo lekki kask rowerowy dla dzieci produkowane w technologii INMOULD. Specjalna budowa skorupy zapewniaja lepszą ochronę potylicy. Idealnie sprawdza się dla dzieci i młodzieży.
Dostępny
Kask Le Grand - Urbo Biały odznacza się oryginalnym wyglądem oraz stabilną konstrukcją. Właściwe dopasowanie oraz doskonała wentylacja zapewniają ogromny komfort użytkowania. Pokrętło regulujące pozwoli idealnie dopasować kask do głowy. Idealnie sprawdza się dla młodzieży i dorosłych jeżdżących na rowerach miejskich, górskich, crossowych, trekkingowych i rowerach typu ostre koło. 
Dostępny
Kask 7iDP M2 biały mat to lekki, przewiewny, gwarantujący bardzo dobrą ochronę i wyróżniający się świetnym designem kask do Enduro oraz All Mountain.
Dostępny
Kask 7iDP - M2 czarny mat to lekki, przewiewny, gwarantujący bardzo dobrą ochronę i wyróżniający się świetnym designem kask do Enduro oraz All Mountain.
Dostępny
Kask 7iDP - M2 czerwony neon to lekki, przewiewny, gwarantujący bardzo dobrą ochronę i wyróżniający się świetnym designem kask do Enduro oraz All Mountain.
Dostępny produkt z innymi opcjami
Kask 7iDP - M2 pomarańczowy neon to lekki, przewiewny, gwarantujący bardzo dobrą ochronę i wyróżniający się świetnym designem kask do Enduro oraz All Mountain.
399,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami
Kask 7iDP - M2 szary to lekki, przewiewny, wyróżniający się świetnym designem i najwyższym poziomem ochrony kask do Enduro oraz All Mountain. 
399,00 zł
Dostępny
Kask 7iDP M3 Pomarańczowy to lekki "orzech" stworzony dla wszystkich jeżdżących Dirt, Street oraz BMX. Z takim samym powodzeniem jak na hopach sprawdzi się również na każdym Pumptracku i Skateparku. Z uwagi na swój świetny design i żywe kolory idealnie sprawdza się również jako ochrona głowy osób posiadających rowery miejskie lub Cruiser.
Dostępny
Kask 7iDP - M3 Niebieski to lekki "orzech" stworzony dla wszystkich jeżdżących Dirt, Street oraz BMX. Z takim samym powodzeniem jak na hopach sprawdzi się również na każdym Pumptracku i Skateparku. Z uwagi na swój świetny design i żywe kolory idealnie sprawdza się również jako ochrona głowy osób posiadających rowery miejskie lub Cruiser.
Dostępny
Kask 7iDP - M3 Biały mat to lekki "orzech" stworzony dla wszystkich jeżdżących Dirt, Street oraz BMX. Z takim samym powodzeniem jak na hopach sprawdzi się również na każdym Pumptracku i Skateparku. Z uwagi na swój świetny design i żywe kolory idealnie sprawdza się również jako ochrona głowy osób posiadających rowery miejskie lub Cruiser.
Dostępny produkt z innymi opcjami
TSG - Evolution Solid Colors Fire Red to doskonały kask dla dzieci i dorosłych na rower, rolki, deskorolkę czy hulajnnogę. Jego anatomiczny kształt zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Idealnie sprawdza się dla młodzieży i dorosłych, jeżdżących na rowerach miejskich, górskich, crossowych, trekkingowych i rowerach typu ostre koło. 
199,00 zł
Dostępny
TSG - Evolution Solid Colors Flat Petrol to doskonały kask dla dzieci i dorosłych na rower, rolki, deskorolkę czy hulajnnogę. Jego anatomiczny kształt zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Idealnie sprawdza się dla młodzieży i dorosłych, jeżdżących na rowerach miejskich, górskich, crossowych, trekkingowych i rowerach typu ostre koło. 
Dostępny produkt z innymi opcjami
TSG - Evolution Solid Flat Fuchsia to doskonały kask dla dzieci i dorosłych na rower, rolki, deskorolkę czy hulajnnogę. Jego anatomiczny kształt zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Idealnie sprawdza się dla młodzieży i dorosłych, jeżdżących na rowerach miejskich, górskich, crossowych, trekkingowych i rowerach typu ostre koło. 
199,00 zł
Dostępny
TSG - Evolution Solid Flat Dark Cyan to doskonały kask dla dzieci i dorosłych na rower, rolki, deskorolkę czy hulajnnogę. Jego anatomiczny kształt zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Idealnie sprawdza się dla młodzieży i dorosłych, jeżdżących na rowerach miejskich, górskich, crossowych, trekkingowych i rowerach typu ostre koło. 
Pokazuje 1 - 15 z 82 elementów

Śledź nas na Facebooku