Kaski Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 44 elementów
Dostępny
Dziecięcy kask rowerowy Naxa - BD2 Pomarańczowy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobię wysoka jakość w rozsądnej cenie. Bardzo lekki kask rowerowy dla dzieci produkowane w technologii INMOULD. Specjalna budowa skorupy zapewniaja lepszą ochronę potylicy. Idealnie sprawdza się dla dzieci i młodzieży.
Dostępny
Dziecięcy kask rowerowy Naxa - BD2 Różowy to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobię wysoka jakość w rozsądnej cenie. Bardzo lekki kask rowerowy dla dzieci produkowane w technologii INMOULD. Specjalna budowa skorupy zapewniaja lepszą ochronę potylicy. Idealnie sprawdza się dla dzieci i młodzieży.
Dostępny
Kask 7iDP M2 biały mat to lekki, przewiewny, gwarantujący bardzo dobrą ochronę i wyróżniający się świetnym designem kask do Enduro oraz All Mountain.
Dostępny
Kask 7iDP - M2 czarny mat to lekki, przewiewny, gwarantujący bardzo dobrą ochronę i wyróżniający się świetnym designem kask do Enduro oraz All Mountain.
Dostępny
Kask 7iDP - M2 czerwony neon to lekki, przewiewny, gwarantujący bardzo dobrą ochronę i wyróżniający się świetnym designem kask do Enduro oraz All Mountain.
Dostępny produkt z innymi opcjami
Kask 7iDP - M2 pomarańczowy neon to lekki, przewiewny, gwarantujący bardzo dobrą ochronę i wyróżniający się świetnym designem kask do Enduro oraz All Mountain.
399,00 zł
Dostępny produkt z innymi opcjami
Kask 7iDP - M2 szary to lekki, przewiewny, wyróżniający się świetnym designem i najwyższym poziomem ochrony kask do Enduro oraz All Mountain. 
399,00 zł
Dostępny
Kask 7iDP M3 Pomarańczowy to lekki "orzech" stworzony dla wszystkich jeżdżących Dirt, Street oraz BMX. Z takim samym powodzeniem jak na hopach sprawdzi się również na każdym Pumptracku i Skateparku. Z uwagi na swój świetny design i żywe kolory idealnie sprawdza się również jako ochrona głowy osób posiadających rowery miejskie lub Cruiser.
Dostępny
Kask 7iDP - M3 Niebieski to lekki "orzech" stworzony dla wszystkich jeżdżących Dirt, Street oraz BMX. Z takim samym powodzeniem jak na hopach sprawdzi się również na każdym Pumptracku i Skateparku. Z uwagi na swój świetny design i żywe kolory idealnie sprawdza się również jako ochrona głowy osób posiadających rowery miejskie lub Cruiser.
Dostępny
Kask 7iDP - M3 Biały mat to lekki "orzech" stworzony dla wszystkich jeżdżących Dirt, Street oraz BMX. Z takim samym powodzeniem jak na hopach sprawdzi się również na każdym Pumptracku i Skateparku. Z uwagi na swój świetny design i żywe kolory idealnie sprawdza się również jako ochrona głowy osób posiadających rowery miejskie lub Cruiser.
Dostępny
Bezpieczny kask rowerowy dla każdego z ruchomym daszkiem. Kask sprawdza się świetnie podczas różnych form rowerowego wypoczynku, gdzie istnieje ryzyko urazu głowy. Praktyczny system regulacji IAS, system Fas chin strap oraz Monomatic dodatkowo przemawiają za jego funkcjonalnością. Kask posiada aż 24 kanały wentylacyjne, co znacznie wpływa na komfort jego użytkowania.
Dostępny
KRAKEN PLUS to doskonały kask dla dzieci i dorosłych na rower, rolki,deskorolkę czy hulajnogę. Jest to jedyny w swoim rodzaju kask. Posiada on system MIPS mający na celu zredukować ewentualne obrażenia mózgu przy uderzeniu. Idealnie sprawdza się dla młodzieży i dorosłych, jeżdżących na rowerach miejskich, rowerach, górskich, crossowych, trekkingowych i rowerach typu ostre koło. 
Dostępny produkt z innymi opcjami
TSG - Evolution Solid Colors Fire Red to doskonały kask dla dzieci i dorosłych na rower, rolki, deskorolkę czy hulajnnogę. Jego anatomiczny kształt zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Idealnie sprawdza się dla młodzieży i dorosłych, jeżdżących na rowerach miejskich, górskich, crossowych, trekkingowych i rowerach typu ostre koło. 
199,00 zł
Dostępny
TSG - Evolution Solid Colors Flat Petrol to doskonały kask dla dzieci i dorosłych na rower, rolki, deskorolkę czy hulajnnogę. Jego anatomiczny kształt zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Idealnie sprawdza się dla młodzieży i dorosłych, jeżdżących na rowerach miejskich, górskich, crossowych, trekkingowych i rowerach typu ostre koło. 
Dostępny produkt z innymi opcjami
TSG - Evolution Solid Flat Fuchsia to doskonały kask dla dzieci i dorosłych na rower, rolki, deskorolkę czy hulajnnogę. Jego anatomiczny kształt zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Idealnie sprawdza się dla młodzieży i dorosłych, jeżdżących na rowerach miejskich, górskich, crossowych, trekkingowych i rowerach typu ostre koło. 
199,00 zł
Pokazuje 1 - 15 z 44 elementów

Śledź nas na Facebooku