MAXI MICRO DELUXE to większa wersja hulajnogi MINI MICRO DELUXE. Hulajnoga przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 do 12 roku życia. Bogata oferta kolorystyczna, regulowana rączka, duży udźwig do 70 kg sprawia, że MAXI MICRO DELUXE jest jedną z najczęściej wybieranych hulajnóg. Hulajnoga MAXI MICRO DELUXE to idealne rozwiązanie dla dzieci, któ...

MAXI MICRO DELUXE to większa wersja hulajnogi MINI MICRO DELUXE. Hulajnoga przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 do 12 roku życia. Bogata oferta kolorystyczna, regulowana rączka, duży udźwig do 70 kg sprawia, że MAXI MICRO DELUXE jest jedną z najczęściej wybieranych hulajnóg. Hulajnoga MAXI MICRO DELUXE to idealne rozwiązanie dla dzieci, które zaczynają dopiero swoją przygodę z hulajnogami jak i dla tych już bardziej wprawionych. Jazda na hulajnodze korzystnie wpływa na rozwój ruchowy dziecka. Wyćwiczy zmysł równowagi oraz pozwoli w przyjemny sposób rozładować nadmiar energii. Nasz sklep 3GRAVITY.pl oferuje szeroki wybór hulajnóg dzieci, młodzieży i dorosłych.

Więcej Mniej

Dla dziecka (6-9 Lat) Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Dostępny
Maxi Micro Deluxe - Zielona to większa, szybsza hulajnoga dla wszystkich za dużych na Mini Micro i tych, którzy z Mini Micro wyrośli albo niedługo wyrosną. Dostępna w wielu uwodzicielskich kolorach. Wersja Deluxe to model o mocniejszej podstawie, dzięki czemu mogą z niej korzystać osoby ważące do 70 kg.
Dostępny
Hulajnoga Maxi Micro - Zielona to większa, szybsza hulajnoga dla wszystkich za dużych na Mini Micro i tych, którzy z Mini Micro wyrośli albo niedługo wyrosną. Dostępna w wielu uwodzicielskich kolorach.
Dostępny
Maxi Micro Deluxe - Żółta to większa, szybsza hulajnoga dla wszystkich za dużych na Mini Micro i tych, którzy z Mini Micro wyrośli albo niedługo wyrosną. Dostępna w wielu uwodzicielskich kolorach. Wersja Deluxe to model o mocniejszej podstawie, dzięki czemu mogą z niej korzystać osoby ważące do 70 kg.
Dostępny
Maxi Micro Deluxe - Różowa to większa, szybsza hulajnoga dla wszystkich za dużych na Mini Micro i tych, którzy z Mini Micro wyrośli albo niedługo wyrosną. Dostępna w wielu uwodzicielskich kolorach. Wersja Deluxe to model o mocniejszej podstawie, dzięki czemu mogą z niej korzystać osoby ważące do 70 kg.
Dostępny
Maxi Micro Deluxe - Aqua to większa, szybsza hulajnoga dla wszystkich za dużych na Mini Micro i tych, którzy z Mini Micro wyrośli albo niedługo wyrosną. Dostępna w wielu uwodzicielskich kolorach. Wersja Deluxe to model o mocniejszej podstawie, dzięki czemu mogą z niej korzystać osoby ważące do 70 kg.
Dostępny
Maxi Micro Deluxe - Niebieska to większa, szybsza hulajnoga dla wszystkich za dużych na Mini Micro i tych, którzy z Mini Micro wyrośli albo niedługo wyrosną. Dostępna w wielu uwodzicielskich kolorach. Wersja Deluxe to model o mocniejszej podstawie, dzięki czemu mogą z niej korzystać osoby ważące do 70 kg.
Dostępny
Maxi Micro Deluxe - Czarna to większa, szybsza hulajnoga dla wszystkich za dużych na Mini Micro i tych, którzy z Mini Micro wyrośli albo niedługo wyrosną. Dostępna w wielu uwodzicielskich kolorach. Wersja Deluxe to model o mocniejszej podstawie, dzięki czemu mogą z niej korzystać osoby ważące do 70 kg.
Dostępny
Maxi Micro Deluxe Składana Koralowa to większa, szybsza hulajnoga dla wszystkich za dużych na Mini Micro i tych, którzy z Mini Micro wyrośli albo niedługo wyrosną. Wygodny system składania to dodatkowy atut. Dostępna w wielu uwodzicielskich kolorach. Wersja Deluxe Składana Koralowa to model o mocniejszej podstawie, dzięki czemu mogą z niej korzystać osoby ważące do 70 kg.
Dostępny
Maxi Micro Deluxe - Petrol Zielona to większa, szybsza hulajnoga dla wszystkich za dużych na Mini Micro i tych, którzy z Mini Micro wyrośli albo niedługo wyrosną. Dostępna w wielu uwodzicielskich kolorach. Wersja Deluxe to model o mocniejszej podstawie, dzięki czemu mogą z niej korzystać osoby ważące do 70 kg.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Śledź nas na Facebooku