Klamki Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Dostępny
Aluminiowa klamka do stosowania z hamulcami typu V-brake, cantilever oraz tarczowymi hamulcami mechanicznymi. Dzięki budowie z kutego aluminium, dźwignia jest lekka przy tym bardzo wytrzymała. Mocuje się ją za pomocą standardowej obejmy o średnicy 22,2mm. Idealnie pasuję do rowerów górskich, miejskich, trekkingowych i crossowych.
Dostępny
Aluminiowe klamki do stosowania z hamulcami typu V-brake, cantilever oraz tarczowymi hamulcami mechanicznymi. Dzięki budowie z kutego aluminium, dźwignie ważą 180g i są bardzo wytrzymałe. Mocuje się je za pomocą standardowej obejmy o średnicy 22,2mm, oraz mają możliwość regulacji wychylenia za pomocą klucza imbusowego.
Niedostępny
Klamki Tektro RX4.1 zostały specjalnie zaprojektowane do użytku z kierownicami typu „bycze rogi”. Są one kompatybilne z hamulcami szosowymi jak i cantilever. Dźwignia została wykonana z kutego aluminium co pozwala zachować niską wagę 166g bez utraty jakości. RX4.1 TT posiada również możliwość regulacji wychylenia za pomocą klucza imbusowego.
89,00 zł
Niedostępny
Przełajowe klamki kompatybilne z hamulcami typu cantilever oraz szczękowymi. Obejma kierownicy jest dzielona dla łatwej instalacji i wymiany linki, ma ona średnicę 31,8mm. RL721 jest najlepszym wyborem dla użytkowników klasycznych kierownic szosowych, którzy wykorzystują górny chwyt. Dźwignie wykonane są z kutego aluminium co pozwala na osiągnięcie wagi 180g nie tracąc przy tym na jakości.
89,00 zł
Niedostępny
Alhonga - HJ-272AQ to komplet dźwigni hamulcowych kompatybilnych z hamulcami szosowymi typu caliper. Dźwignia została wykonana z aluminium co pozwala zachować niską wagę bez utraty jakości produktu. Mocuje się je za pomocą standardowej obejmy o średnicy 22,2mm. Idealne do rowerów szosowych, single speedów, ostrego koła.
79,00 zł
Niedostępny
Tektro - RL-340 to komplet dźwigni hamulcowych kompatybilnych z hamulcami szosowymi typu caliper. Dźwignia została wykonana z aluminium co pozwala zachować niską wagę bez utraty jakości produktu. Mocuje się je za pomocą standardowej obejmy o średnicy 22,2mm. Idealne do rowerów szosowych, single speedów, ostrego koła.
99,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Śledź nas na Facebooku