V-break Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Dostępny
CLARKS - CP512 Ceramiczne zielone to okładziny hamulcowe przeznaczone do rowerów górskich, miejskich, crossowych, trekkingowych.  Wysokiej jakości klocki do hamulców typu „V”. Wykonane z zielonej, twardej mieszanki gumy. Charakteryzują się zwiększoną trwałością i przeznaczone są do obręczy ceramicznych. Odprowadzające wodę nacięcia wydłużające żywotność klocków i obręczy.
Dostępny
CLARKS - CP250 BULK to okładziny hamulcowe przeznaczone do rowerów szosowych, miejskich i rowerów typu ostre koło.  Wysokiej jakości klocki do hamulców typu. Odprowadzające wodę nacięcia wydłużające żywotność klocków i obręczy.
Dostępny
CLARKS - CP511 to okładziny hamulcowe przeznaczone do rowerów górskich, miejskich, crossowych, trekkingowych. Wykonane z czerwonej, bardziej miękkiej mieszanki gumy. Długości 70 mm.
Dostępny
Okładziny hamulcowe przeznaczone do rowerów górskich, miejskich, crossowych, trekkingowych. Wymienne okładziny do hamulców typu V. Pasują do znacznej większości hamulców na rynku. Okładzina podzielona na trzy różne sekcje zapewnia optymalne parametry hamowania. 
Dostępny
Klocki przeznaczone do hydraulicznych hamulców Magura, kompatybilne z hamulcami Magura HS 11, Magura HS 33 i Magura HS 66. Wysokiej jakości klocki do hamulców hydraulicznych Magura. Wykonane z czarnej, uniwersalnej mieszanki gumy. Charakteryzują się optymalnym stosunkiem trwałości do siły hamowania. Odprowadzające wodę nacięcia wydłużające żywotność klocków i obręczy.
Niedostępny
CLARKS - CP503 ceramic to okładziny hamulcowe przeznaczone do rowerów górskich, miejskich, crossowych, trekkingowych. Wykonane z zielonej, twardej mieszanki gumy. Wymienne okładziny do klocków hamulcowych typu „V”. Długość 70mm.
19,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Śledź nas na Facebooku