Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
 • Nowy
  Chwyty ESI Grips Chunky - Black
  Chwyty ESI Grips Chunky - Black
  keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

  Chwyty ESI Grips Chunky - Black

  Ocena (0)
  84,90 zł
  Brutto
  Obecnie brak na stanie

  Chwyty ESIgrips są zaprojektowane specjalnie dla rowerzystów przez rowerzystów.

  Ilość:
  Brak dostępnych produktów

  Chwyty ESIgrips są tak zaprojektowane żeby maksymalnie tłumić drgania i wibracje przenoszone na kierownicę ( grubsza strona ) oraz optymalnie dopasować się do ręki, tak aby kontakt z kierownicą poprzez grip był maksymalny ( cieńsza strona).

  Chwyty ESIgrips są używane i testowane przez zawodników na całym świecie.

  Chwyty ESIgrips nie posiadają żadnych wyżłobień, wzmocnień ani logotypów na powierzchni styku z dłonią. Specjalna konstrukcja „ silikonowej pianki” o właściwościach plastycznych układa się idealnie do dłoni, a po skończonej jeździe powraca do swojej pierwotnej formy. Bez względu na czas użytkowania gripy zawsze pozostają jak nowe.

  Montaż:

  Aby poprawnie zamontować chwyty ESIgrips należy dokładnie odtłuścić powierzchnię kierownicy, najlepiej płynem do mycia szyb lub preparatem na bazie alkoholu.

  Następnie przecieramy gripy ESI od wewnętrznej strony tym samym płynem i jeszcze mokre zakładamy na kierownice cieńszą stroną w kierunku ziemi.

  Pozostawiamy do wyschnięcia na 24 godziny.

  Do montażu nie musimy używać, żadnych preparatów klejących.

  Demontaż:

  W celu demontażu gripów ESI z kierownicy należy wsunąć „szpikulec” lub śrubokręt między grip a kierownicę. Należy to zrobić delikatnie,aby nie porysować kierownicy i nie uszkodzić samego gripa.

  W powstałą przerwę między kierownicą a chwytem ESI wtłaczamy płyn do mycia szyb ten sam, który służył nam do montażu gripów lub po prostu czystą wodę.

  Następnie kilkukrotnie ściskamy gripy jak byśmy chcieli je wycisnąć. Jeżeli chcemy je ponownie zamontować należy przemyć grip od środka jak w przypadku pierwszego montażu i nasunąć na kierownicę.

  Gripy Esi można oczywiście przyciąć za pomocą ostrego narzędzia do odpowiedniej długości, tak aby pasowały do naszej kierownicy.

  Chwyty ESIgrips są dedykowane do manetek typu Grip Shift.

  Konserwacja:

   Chwyty ESIgrips myjemy w momencie, gdy myty jest rower lub po prostu w momencie, gdy nie możemy na nie patrzeć bo już są takie brudne.

  Do mycia używamy alkoholu, płynu do mycia szyb, a jeżeli zabrudzenia są bardzo silne i głębokie to możemy użyć acetonu.

  Esi Grips

  Specyficzne kody

  Brak komentarzy użytkowników.

  Napisz komentarz
  Chwyty ESI Grips Chunky - Black
  Chwyty ESI Grips Chunky - Black

  Chwyty ESI Grips Chunky - Black

  84,90 zł
  Brutto