Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
   Uvex - City I-vo Biały Mat - sklep rowerowy - 3gravity.pl
   Kask Uvex City I-vo Biały Mat
   keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

   Kask Uvex City I-vo Biały Mat

   Ocena (0)
   379,90 zł
   Brutto
   Obecnie brak na stanie

   Kask City i-vo wyposażono w nowoczesny system regulacji 3D IAS 3.0, system Fas chin strap oraz Monomatic dodatkowo przemawiają za jego funkcjonalnością.  Dzięki temu kask leży mocno na głowie, nie mając możliwości ześlizgnięcia się. Ponadto w kasku użytu technologii inmould. Kask posiada aż 24 kanały wentylacyjne. Atutem kasku jest lampka LED znajdująca się z zestawie.

   Rozmiar :
   Ilość:
   Brak dostępnych produktów

   Kask City i-vo sprawdza się świetnie podczas różnych form rowerowego wypoczynku, gdzie istnieje ryzyko urazu głowy. Nowoczesny system regulacji 3D IAS 3.0, system Fas chin strap oraz Monomatic dodatkowo przemawiają za jego funkcjonalnością. System 3D IAS 3.0, który pozwala na dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki. Dodatkowo system ten cechuje się nowoczesnym pokrętłem bez wypustek, dzięki którym jeszcze łatwiej można dopasować kask do głowy użytkownika.System FAS, pozwalający na proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb. Dzięki temu kask leży mocno na głowie, nie mając możliwości ześlizgnięcia się, nawet podczas gwałtownego uderzenia. Ponadto w kasku użytu technologii inmould, która tworzy ekstremalnie bezpieczną i stabilną konstrukcje kasku, wraz z doskonałą wentylacją Kask posiada aż 24 kanały wentylacyjne, co znacznie wpływa na komfort jego użytkowania. Niebywałym atutem kasku jest lampka LED znajdująca się z zestawie oraz odblaskowe paski i logo.

   DANE TECHNICZNE:

   Technologia Inmould, tworząca ekstremalnie bezpieczną i stabilną konstrukcje kasku, wraz z doskonałą wentylacją

   Spełniający normy: EN 1078 / TÜV GS / CE

   2 rozmiary skorupy

   System 3D IAS 3.0, który pozwala na dopasowanie kasku do kształtu głowy za pomocą jednej ręki. Dodatkowo system ten cechuje się nowoczesnym pokrętłem bez wypustek, dzięki którym jeszcze łatwiej można dopasować kask do głowy użytkownika.

   Aż 24 kanały wentylacyjne

   Siatka przeciw owadom

   Wyjmowana wyściółka typu basic

   System Monomatic- to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka za pomocą jednej ręki

   System FAS, pozwalający na proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb. Dzięki temu kask leży mocno na głowie, nie mając możliwości ześlizgnięcia się, nawet podczas gwałtownego uderzenia

   Odblaskowe paski i logo

   W zestawie lampka LED xb039

   Waga kasku od 240 g

   Uvex

   Specyficzne kody

   Brak komentarzy użytkowników.

   Napisz komentarz
   Kask Uvex City I-vo Biały Mat
   Uvex - City I-vo Biały Mat - sklep rowerowy - 3gravity.pl

   Kask Uvex City I-vo Biały Mat

   379,90 zł
   Brutto